Ogrodowy Zakątek

Znajdujesz się: PB Ekodom Ogrodowy Zakątek

Domy w zabudowie szeregowej – Góra Kalwaria

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją – Ogrodowy Zakątek. Składają się na nią 3 zespoły jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ulicach Armii Krajowej i Sadowej w Górze Kalwarii.

Każdy z dostępnych segmentów zajmuje działkę o powierzchni od 100 m² do 230m² z dwoma miejscami postojowymi. Segmenty są usytuowane na planie prostokąta. Na poziomie trzech kondygnacji zostały rozlokowane 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z aneksem kuchennym, korytarz oraz ogródek (od 30 m²).

Do domów jednorodzinnych zostały doprowadzone wszystkie media – woda, kanalizacja miejska, energia elektryczna, gaz. Na wyposażeniu każdego z segmentów znajduje się odrębny piec gazowy dwufunkcyjny zapewniający ogrzewanie lokalu i ciepłą wodą. W ramach standardowego wyposażenia montujemy też grzejniki i schody drewniane sosnowe.

W budynkach, usytuowanych od strony ul. Armii Krajowej w Górze Kalwarii, na parterze mają znajdować się lokale użytkowe.

Oferowane przez nas domy w zabudowie szeregowej są zlokalizowane w centrum miasta. W bliskiej okolicy mieszczą się szkoły, sklepy, poczty, apteki, przedszkola. Kolejnym atutem lokalizacji naszego osiedla domów jednorodzinnych jest nieduża odległość od Piaseczna i Warszawy.

Prowadzimy sprzedaż domów wzniesionych w technologii tradycyjnej. Ich wyznacznikami są wysoki standard, funkcjonalność, elegancja.

min_ogrodowy_zakatek

Zobacz galerię