Oferta

Sprzedaż

Poznaj nasze inwestycje i wybierz dom swoich marzeń.

Więcej

Wynajem

Wybierz odpowiedni lokal dla swojej firmy. Sprawdź naszą ofertę lokali biurowych do wynajęcia.

Więcej

Promocje

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej o oferowanych promocjach.

Więcej

Sprzedaż domów pod Warszawą – oferta EKO-DOM

Witamy na naszej stronie internetowej!

EKO-DOM to przedsiębiorstwo budowlane, które działa na rynku jako deweloper od 1998 roku. Realizujemy inwestycje z zakresu wykonawstwa mieszkań i domów jednorodzinnych na terenie Góry Kalwarii i okolic. Budujemy kameralne, zamknięte osiedla jednorodzinne, składające się z domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, wolnostojącej, a ponadto wznosimy budynki mieszkalne na działkach indywidualnych.

Inwestycje budowlane realizujemy z najwyższą starannością. Budujemy ekonomicznie, kameralnie, opcjonalne, starając się zachować jak najbardziej atrakcyjne ceny. Dążymy do tego, aby zapewnić naszym Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i prywatności, dlatego decydujemy się na wznoszenia domów na osiedlach zamkniętych

Mieszkania do wynajęcia

W zakresie naszej działalności mieści się nie tylko sprzedaż domów i mieszkań, lecz także wynajem mieszkań i lokali użytkowych. Przygotowaliśmy propozycję wynajmu lokali użytkowych w Górze Kalwarii oraz Piasecznie.

Chętnie opowiemy Państwu więcej o zrealizowanych przez nas inwestycjach czy oferowanych mieszkaniach do wynajęcia – serdecznie zapraszamy do współpracy!

Aktualności

POLECAMY INWESTYCJĘ REALIZOWANĄ PRZEZ NASZĄ SPÓŁKĘ EKODOMY – RAJSKA OSADA.
POLECAMY INWESTYCJĘ REALIZOWANĄ PRZEZ NASZĄ SPÓŁKĘ EKODOMY – RAJSKA OSADA.

Na granicy dwóch przestrzeni typowo miejskiej i sielskiej sprzyjającej wypoczynkowi i oddalonej od centrum miejskiego zgiełku na powierzchni ponad 8 hektarów powstaje RAJSKA OSADA.

Czytaj więcej
DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA BIUROWA W CENTRUM PIASECZNA 60 M2
DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA BIUROWA W CENTRUM PIASECZNA 60 M2

Lokal 60 m2 z przeznaczeniem biurowym, składający się z 6 pomieszczeń,usytuowany na II piętrze biurowca przy ul. Jana Pawła II 10. Dostępny od zaraz.

Czytaj więcej